جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش با مجوز رسمی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی سازمان بهداشت آماده خدمات رسانی به تمام میهمانان گرامی میباشد .سلامتی شما از اولویت های ما است

ارزانترین فصل سفر به کیش - 5.0 out of 5 based on 2 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

جزیره کیش یکی از جزایر خلیج فارس می باشد که به دلیل مرجانی بودن و دریای نیلگون همواه طرفداران خودرا در فصول مختلف دارد اما به دلیل گرانی هزینه ها در فصول مختلف باعث ایجاد سردر گمی در مسافران می شود که چه مواقعی در سال کمترین هزینه را برای سفر به کیش دارد .فصل تابستان به دلیل گرما و رطوبت یکی از فصل های ارزان برای سفر به کیش است که از گذشته تا کنون کمترین هزینه را برای مسافران داشته ولی  در طول چند سال اخیر با وجود جشنواره های مختلف از جمله جشنواره تابستانی کیش خود عاملی برای افزایش بلیط هواپیما بوده که به تازگی قیمت بلیت 500 تا یک میلیون تومان نیز رسید .یکی از اقتصادی ترین روش ها برای سفر ارزان به کیش پیدا کردن بلیت ارزان که متوسط قیمت 500تا 700 تومان برای رفت و برگشت می باشد که میتوان با گشتی در اینترنت از سایت های ارزان بلیت ارزان را تهیه کرد  .فصل تابستان با وجود گرما نیز به دلیل آرام بودن دریا برای شنا و  رفتن به پارک آبی کیش و نیز استفاده از تفریحات دریایی کیش مناسب می باشد .از جمله نرخ پایین اجاره سوئیت یا ویلا در کیش در این فصل سال و تخفیف تفریحات آبی خود عاملی برای ارزان شدن سفر به کیش است.

بسیاری از مسافرین تعطیلات تابستانی خودرا با ماشین به کیش سفر کرده علاوه بر کاهش هزینه سفر به کیش جهت گشت و گردش  در جزیره راحت تر هستند و دیگر نیاز به تاکسی ندارند.

از شروع مهر ماه، دمای هوا کاهش می‌یابد و تا پایان آذر این فرآیند به آب‌وهوای زمستانی نزدیک می‌شود. همین‌که به اواخر پاییز نزدیک می‌شویم، بر میزان بارش افزوده می‌شود، به‌طوری‌که فصل پاییز در کیش و قشم به‌عنوان پرباران‌ترین فصل سال شناخته می‌شود. متوسط دمای هوا در پاییز ۲۳ درجه می‌باشد. این خنک شدن هوا با استقبال دوباره‌ی گردشگران روبرو می‌شود به طوری که کیش و قشم از مهم‌ترین مقاصد سفرهای پاییزه در ایران محسوب می‌شوند. و با شروع فصل پاییز هزینه سفر به کیش به دلیل افزایش تقاضا و اردوهای مختلف ورزشی و همایش و نمایشگاه ها افزایش می یابد.بر خلافدیگر نقاط ایران که در فصل پاییز درختان خشک و زرد و شروع به ریزش برگ میکنند در کیش درختان سبز و همیشه سبز هستند و همین طراوت و سرسبزی کیش در فصل پاییز و زمستان خود عاملی برای افزایش تقاضا و بالارفتن هزینه سفر به کیش است .

پس برای داشتن سفری ارزان از اردیبهشت شروع تا اواسط مهر اقدام کنید حال در این زمان اگر میخواهید در بهترین و مطلوب ترین هوا سفر کنید توصیه ما به شما سفر در اردیبهشت و اواخر شهریور و ماه مهر می باشد که فصل مطلوبی برای سفر می باشد .