جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش با مجوز رسمی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی سازمان بهداشت آماده خدمات رسانی به تمام میهمانان گرامی میباشد .سلامتی شما از اولویت های ما است

فاصله شهرک صدف کیش تا دریا و فاز های شهرک صدف - 4.6 out of 5 based on 24 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شهرک صدف کیش 

فاصله شهرک صدف کیش تا دریا و فاز های شهرک صدف

درصد اکسیژن خالص در کیش بیشتر از سایر مناطق جهان است. این موضوع برای افرادی که مشکل تنفسی دارند ویژگی مثبتی برای زندگی در کیش محسوب می‌شود.

جزیره کیش به طور کلی دارای دو شهرک می باشد .شهرک صدف و شهرک سفین یا میرمهنا (نوبنیاد).شهرک صدف که در قلب جزیره کیش می باشد این شهرک اصلی‌ترین شهرک مسکونی جزیره کیش بوده و موقعیت مکانی آن بسیار مناسب است. اکثر ساکنین و سرمایه‌گذرانی که به جزیره کیش رفت و آمد دارند در این منطقه ساکن‌اند.این شهرک یکی از بهترین موقعیت های سکونت را در این جزیره زیبا برای شما فراهم می کند . شهرکی که از نظر امکانات ، بهداشت ، نظم بسیار موفق بوده است .به دلیل اینکه شهرک صدف کیش دارای دسترسی ها مطلوب به مراکز تجاری ، اداری ، خدماتی و مجموعه هتلهای کیش می باشد ، از ابتدای تاسیس منطقه آزاد کیش مورد توجه ساکنان و سرمایه گذاران بوده است ، هر فاز مسکونی در شهرک صدف کیش دارای مراکز خدماتی مختص به خود می باشد که در مناطقی خاص و با الگوهای مدرن شهرسازی جانمایی شده اند .شهرک صدف کیش دارای ۷ فاز مسکونی می باشد که فاز های یک تا 6 آن ساخته شده و مورد بهره برداری قرار گرفته اند ، فاز ۶ آن توسط شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب در حال ساخت است که شامل آپارتمان های در ۳ طبقه و برجهای مسکونی در حال ساخت می باشد که با عنوان مجتمع ستاره کیش نیز معروف است . فاز ۷ صدف کیش نیز در حال ساخت می باشد که تمام ساختمان های آن نوساز بوده و زون دوم آن نیز در حال ساخت است .

شهرک صدف کیش
شهرک صدف کیش

در بین فاز های شهرک صدف  واحدهای فاز 2 خیابان هریر رود و هیرمند دارای واحد های نوساز و با کیفیت جزیره کیش هستند این واحدها از نظر دسترسی پشت ایوان و بازار مروارید هستند که پیاده چند قدم با ایوان مروارید (راسته رستوران های جزیره کیش)و بازار مروارید فاصله دارند و به دلیل قرار گیری در ورودی شهرک صدف و نزدیکی به پارک شهر کیش جزو بهترین واحد های موجود در شهرک صدف هستند البته لازم به ذکر هست در فاز 2 شهرک صدف تنها خیابان های هیرمند و هریر رود دارای مشخصات ذکر شده است چه بسا که در فاز 2 نیز مناطق مسکونی هستند که به بیش از 17 سال ساخت میرسند .واحد های فاز 3 و فاز4 و فاز 5 اغلب واحد های به بیش از 20سال ساخت میرسند و دارای سطح کیفی پایین هستند .در جزیره کیش تنها یک سینما وجود دارد که در فاز 2 شهرک صدف سینما لبخند قرار گرفته است.از نظر دسترسی به بازار ها و اسکله تفریحی با تاکسی 3دقیقه فاصله دارد پیاده از شهرک صدف تا دریا (اسکله تفریحی )بین 10تا 20دقیقه فاصله دارد .

شهرک صدف کیش

شهرک نوبنیاد کیش

شهرک میرمهنا  کیش

شهرک سفین کیش که به شهرک میر مهنا، عرب‌ها یا نوبنیاد نیز معروف است، قدیمی‌ترین منطقه‌ مسکونی کیش است. این منطقه در سال‌های اخیر احیا شده و امکاناتی به آن اضافه شده است. شهرک سفین از سه فاز تشکیل شده و با توجه به متراژهای پایین‌تر، ارزان‌ترین آپارتمان‌های مسکونی در کیش را داراست.واحد های موجود در شهرک نوبنیاد اغلب نوساز بوده ولی به دلیل موقعیت مکانی و عدم دسترسی به مراکز خرید و آسفالت نبودن خیابان ها و مشکل تاکسی و هزینه بالای رفت و آمد به مرکز شهر و مناطق تفریحی کیش به مسافران توصیه نمیشود