جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش تنها دارنده مجوز هتل آپارتمان از سازمان منطقه آزاد کیش اعلام میدارد تمامی سایت هایی که در زمینه اجاره سوئیت با نام مجتمع اقامتی یا هتل آپارتمان فعالیت می نمایند هیچ گونه مجوزی در این زمینه ندارند و کاملا غیر قانونی بوده و اغلب فیلتر هستند.لذا خواهشمند است مسافرین محترم مراقب سواستفاده گران وکلاهبردان باشند

راهنمای اجاره سوئیت و ویلا در کیش - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

جزیره کیش یکی از جزایر خلیج فارس می باشد که بدلیل مرجانی بودن و دریای لاجوردی و نیلی آن از زمره جزایر زیبای جهان می باشد .

یکی از لذت بخش ترین سفر ها در فصل بهار و تابستان سفر به جزیره کیش است .

شنا در آب های نیلگون خلیج فارس و حمام آفتاب در سواحل ماسه ای این جزیره زیبا و البته تفریحات آبی هیجان انگیز کیش را به یکی از مقاصد گردشگری خاص تبدیل کرده است .

حال در اینجا به مقایسه و بررسی  اجاره سوئیت در کیش و اجاره ویلا در کیش می پردازیم :

بطور کل جزیره کیش به 2 شهرک مسکونی تقسیم میگردد شهرک سفین (نوبنیاد )و شهرک صدف

شهرک نوبنیاد بدلیل دوری از مراکز شهر و بازارها و مجاورت به سفین و عرب ها زیاد مورد استقبال عموم نیست ولی شهرک صدف بدلیل نزدیکی به دریا و بازار و مرکزیت در کیش دارای سوئیت های قابل اجاره می باشد .

شهرک صدف کیش خود نیز دارای 7 فاز می باشد که فاز 2 خیابان هیرمند و هریر رود  یکی از بهترین فاز های آن از نظر موقعیت مکانی و کیفیت واحد است که در مجاورت بازار مروارید قرار دارد.

این سوئیت ها نردیک به دریا با فاصله 15 دقیقه پیاده روی تا اسکله تفریحی و بازار پردیس و ونوس ومرکز تجاری کیش می باشد .

سوئیت بدون خواب :

سوئیت بدون خواب یک سوئیت کوچک 35 متری است که بدون اتاق خواب بوده ولی در فضای پذیرای تخت دبل دو نفره قرار گرفته است در این فضا یک تکه مبل و ال سی دی و سرویس حمام و دستشویی و آشپزخانه  با امکانات پخت و پز قرار دارد .

این سوئیت ها ارزان و تمیز برای 2نفر (زوج جوان )مناسب می باشد و با توجه به فصل مود تقاضا از قیمت 90 هزار تومان شروع تا 400 هزار تومان در تعطیلات نوروز می باشد .

سوئیت یک خواب :

سوئیت های یک خواب با متراژ 40 متر شروع تا 55 متر می باشدکه دارای یک اتاق خواب و آشپز خانه با لوازم پخت و پز و یک سرویس بهداشتی فرنگی هستند که مناسب زوج جوان به همراه کودک یا 3 نفر بزرگسال است و با توجه به فصل مورد تقاضا از 130 هزار تومان شروع و در شلوغ ترین فصل سال با 700 هزار تومان می رسد .

سوئیت دو خواب 4 تخت :

سوئیت های دو خواب با متراژ مختلف 85متری و 120 متری هستند .سوئیت های 85 متری داری 4 تخت و 2 اتاق خواب (هر اتا خواب یک تخت دبل 2 نفره ) آشپز خانه با لوازم پخت و پز و دارای 2 سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی می باشد از قیمت 200 هزار تومان در ارزانترین فصل سال شروع می شود و در های سیزن به 1 میلیون شبی می رسد و نهایتا برای 5 الی 6 نفر ظرفیت دارد.

سوئیت دو خواب 6 تخت :

واحد های 120 متری دارای 6 تخت هستند شام 3 تخت دبل 2 نفره این واحد ها دو خواب هستند و به دلیل متراژ بالا در پذیرایی یک تخت دبل دیگر قرار گرفته است .

سوئیت های دو خواب 6 تخت دارای آشپز خانه با امکانات پخت و پز , پذیرایی و  2اتا خواب و 2 سرویس فرنگی هستند و با توجه به فصل مورد تقاضا از 250 هزار تومان شروع و در های سیزن به یک میلیون و دویست هزار تومان می رسد و حداکثر برای 7 نفر ظرفیت دارد.

تمامی این سوئیت ها واحد های آپارتمانی حداکثر 4 سال ساخت می باشند که از نظر کیفیت و موقعیت حرف اول را میزنند.

حال جهت اجاره ویلا در کیش تنها ویلاهای موجود در جزیره کیش که دارای کیفیت مناسبی میباشد ویلاهای موجود در f2 است که نزدیک به شهرک سفین هستند و غالبا 2 خواب و یا 3 خواب هستند و از نظر قیمت در ارزانترین فصل سال از 800 هزار تومان شبی شروع تا 3 میلیون می رسند ولی به دلیل دوری از شهر و قیمت بالای اجاره زیاد مورد توجه نبوده است .

حداقل تعداد شب جهت رزرو سوئیت 3 شب می باشد که جهت رزرو مبلغ یک شب به حساب شرکت واریز میگردد و رزرو انجام میگردد ودر زمان فرود در فرودگاه کیش ترانسفر استقبال فرودگاهی رایگان به پیشواز آمده و پس از تحویل واحد کل تعداد شب ها تسویه میگردد و در صورت رزرو واحد نیز گشت دور جزیره رایگان نیز از خدمات مورد ارائه می باشد.