ارزانترین فصل سفر به کیش - 5.0 out of 5 based on 4 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

راهنمای سفر به کیش

سفر به کیش با ماشین شخصی

سفر به کیش با قطار

هزینه سفر به کیش چقدر است؟

سفر به کیش با تور

نرخ کرایه حمل خودرو و مسافر به کیش 98

 


ارزانترین فصل سفر به کیش و سفر ارزان به کیش


همانطور که می دانید آب و هوای جنوب کشور، بسیار گرم و مرطوب است. بدین معنی که تابستان های بسیار گرم و پاییز و بهار نسبتا گرمی را در اینجا خواهید داشت. بهترین زمان سفر به کیش را فصل زمستان می دانند. اما این را باید همیشه با یاد داشته باشید که سفر به کیش در فصل زمستان که اوج ورود گردشگران به این جزیره است، مقداری هزینه های شما را بالا می برد. چرا که رستوران ها و هتل ها مقداری هزینه ها را بالاتر می برند. برای همین شما می توانید در فصل های بهار و پاییز نیز از این جزیره ی زیبا دیدن کنید. جاذبه های دیدنی و تاریخی، هتل های لوکس، ماشین های گران قیمت و شیک، ورزش ها و تفریح های خاص آبی و بسیاری موارد دیگر باعث شده اند که سفر به کیش رویایی در سر همه باشد. برای همین فصل سفر ارزان به کیش خارج از پیک های مسافری و توریستی در فصل های گرم سال است. یکی از ارزانترین فصل های سفر به جزیره کیش فصل تابستان می باشد از اوایل خرداد ماه تا اواخر شهریور ماه می باشد .از جمله نرخ پایین اجاره سوئیت و ویلا در کیش در این فصل سال و تخفیف تفریحات آبی خود عاملی برای ارزان شدن سفر به کیش است.

 


بهترین فصل شنا در کیش


بهترین فصل شنا در کیش از اوایل اردیبهشت تا اواخر آبان است البته با توجه به دمای هوای سلیقه متفاوت است .فصل تابستان با وجود گرما نیز به دلیل آرام بودن دریا برای شنا و رفتن به پارک آبی کیش و نیز استفاده از تفریحات دریایی کیش مناسب می باشد.

 

 

راهنمای سفر ارزان به کیش ,کی ارزان به کیش سفر کنیم؟


هزینه های سفر به کیش، بالاست اما در مورد سفرهای ارزان چه می دانید؟ در اینجا چند نکته برای سفرهای ارزان به کیش به شما معرفی می شود. زمانی به کیش بروید که سفرها به کیش کم است. معنای این حرف چیست. وقتی مسافر و توریست در یک مکان زیاد باشد، از لحاظ صنعت گردشگری و هتلداری، هزینه های غذا خوردن و اقامت مقداری بالا می رود، برای همین اگر خارج از این مواقع، سفر به کیش داشته باشید، قیمت های معمولی را پرداخت خواهید کرد و گاها از تخفیف های فوق العاده ی رستوران ها و هتل ها نیز برخوردار خواهید شد. چرا که این گونه بیشتر به نفع آنها خواهد بود. تخفیف ها را در سفر ارزان به کیش، دست کم نگیرید، این تخفیف ها برای ماندن و اقامت در برخی هتل ها حتی به 700 هزار تومان نیز می سد. در مورد غذا، می توانید ساندویچ های آماده با خود ببرید و بخش زیادی از غذا و گرسنگی خود را برطرف کنید. هرچند در مورد غذا این تفاوت قیمت ها زیاد نیست،اما باز تاثیرات خود را دارد. در کنار این ها، باید حتما به یاد داشته باشید، که در سفرهای ارزان، هیچ کاهشی در لذت و تفریح شما وجود نخواهد داشت. شرکت کردن در تورهای ارزان کیش نیز از دیگر راههایی است که طرفداران زیادی دارد.هزینه سفر به کیش و اقامت ارزان در کیش چقدر است؟


مهمترین فاکتور در کاهش هزینه سفربه کیش قیمت بلیط هواپیما و هزینه غذا است که شما میتوانید با برنامه ریزی آنها را کنترل کرده و اقتصادی سفر کنید .شما می توانید در هتل های بسیار لوکس و شیک بمانید و از منظره های زیبایی که برای شما ایجاد کرده اند لذت ببرید البته ناگفته نماند که هزینه این هتل ها بسیار بالا و گران است و یا اینکه از اجاره سوئیت و ویلا در کیش لذت ببرید. برای کسانی که بار اول سفرشان نیست، آوردن هزینه های اقامت بسیار مهم است. شما اگر بتوانید در هزینه های اقامت خود، صرفه جویی کنید، بسیار در سفر خود موفق بوده اید. درست است در بعضی مواقع از سال، هتل های چندستاره تخفیف های خاص خود را دارند اما در کنار اینها، اقامت های ارزان تر در سوئیت های اجاره ای امکان پذیر است. ویژگی خوب این سوئیت ها این است که آشپزخانه ی مبله دارند و شما می توانید غذاهای خود را در اینجا پخت و پز کنید.با یک تیر دو نشان بزنید صرفه جویی در خورد و خوراک و کاهش هزینه اقامت .حال اگر با چک کردن بلیط هواپیما از سایت های ارزان بلیط میتوانید به شدت هزینه ها را کاهش دهید.هتل آپارتمان احتشام کیش، سوئیت های یک خوابه و دو خوابه دارد و جایی با کیفیت و بسیار ارزان برای اقامت های شماست. با آشپزی کردن در محل اقامت خود، بسیاری از هزینه های خورد و خوراک و رفت و آمد را کم خواهید کرد. علاوه بر آن بدلیل قرار گیری آن در پشت بازار مروارید بهترین دسترسی به مراکز خرید و بازار و اسکله خواهید داشت که به مراتب هتل های هم ردیف در خارج از شهر قرار دارند و هزینه زیادی برای رفت و آمد باید بپردازید.قیمت های بسیار با صرفه را می توانید در وبسایت ما که اجاره سوئیت و ویلا در کیش است، ببینید.


روزهای غیر تعطیل ارزانترین زمان سفر به کیش


و اما ارزان ترین روزهای ماه یا هفته برای سفر به کیش، کدام روزهاست؟ روزهای آخر هفته، پیک مسافرتی است بدین معنی که مسافرهای زیادی برای رفتن به کیش، بلیط هواپیما رزرو می کنند و به کیش می روند، در همین روزها نیز بلیط هواپیما و هتل ها مقداری افزایش می یابد. برای همین روزهای غیرتعطیل یک فرصت بسیار عالی برای سفر به کیش است. اگر این روزهای غیرتعطیل را در ماههای ارزان انتخاب کنید، که سهم زیادی از هزینه های شما کاهش خواهد یافت.


برای سفر به کیش چی ببرم؟


شما حتما در سفر به کیش، به عینک آفتابی و کلاه نیاز خواهید داشت. قمقمه های آب، لباس های خنک و دستمال را حتما با خود به همراه داشته باشید. دیگر اینکه هر آنچه که خود ضروری می دانید را نیز با خود به همراه ببرید.
از جمله اطلاعات ضروری که بهتر است در سفر به کیش بدانید شماره های ضروری زیر هستند:
• کد کیش: 076
• کد موبایل: 0934
• اطلاعات پرواز: 199
می باشد.


غذاهای جزیره کیش


غذاهای دریایی این جزیره را باید حتما امتحان کنید. می توانید انواع غذاهای محلی که خاص این منطقه هستند را امتحان کنید و از خوردن آن لذت ببرید. از جمله غذاهای کیش که باید در سفر به کیش حتما امتحان کنید، سمک مشوی، مضروبه که ماهی جزو اصلی آنهاست و مرگوگ یا مرتوق که نوعی خورش مخصوص این ناحیه است می باشند. از جمله غذاهای پر طرفدار این جزیره شاورمای گوشت و شاورمای مرغ عربی است که درمیرمهنا است و بسیار خوشمزه و پرطرفدار است.


چنانچه قصد سفر ارزان به کیش را دارید، باید حتما با بایدها و نبایدهای این جزیره نیز آشنایی داشته باشید چرا که این جزیره قوانین خاص خود را دارد از جمله اینکه بوق زدن ممنوع است، حق همیشه با عابر پیاده است و شما به هیچ عنوان حق ریختن آشغال بر روی زمین را ندارید. هزینه سفر به کیش به مراتب می تواند با مدیریت صحیح پایین بیاید.