جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش با مجوز رسمی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی سازمان بهداشت آماده خدمات رسانی به تمام میهمانان گرامی میباشد .سلامتی شما از اولویت های ما است

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قیمت : 40،000 تومان

خودروهایی که چرخ آنها بیرون از بدنه و گلگیرها قرار گرفته باشد در اصطلاح «چرخ‌باز» گفته می شود. خودروهای به‌کاررفته در ورزش کارتینگ نیز از نوع چرخ‌باز هستند. این خودروها در اصطلاح کارت نامیده می شوند و این ورزش هم با توجه به نام وسیله اصلی این ورزش، کارتینگ نامیده شده است.
اين را بايد بدانيد كه یک کارت هرگز واژگون نمی‌شود. در بدترین حالت و با بالاترین سرعت، تنها از مسیرش منحرف شده و دور خود می‌پیچد. تمامی کارت‌‌ها به جز درصد اندکی به صورت تک سرنشین طراحی می‌شوند. نمونه‌های دو نفره برای آموزش رانندگی در پیست و برای کودکان نیز وجود دارد. ترمزها نقش بسیار مهمی در یک کارت دارند.

كارتينگ ورزش مفرح و هيجان انگيز و پايه ورزش اتومبيل رانى حرفه اى است. پيست كارتينگ كيش به طول 800 متر يكى از بزرگ ترين پيست هاى خاورميانه و نخستين پيست كارتينگ در ايران بوده و موتورهاى چهار چرخ ATV و ماشين هاى كنترل از راه دور هم در آن مجموعه وجود دارد.

- حداقل سن برای استفاده از کارتینگ 10 سال و حداقل قد 140سانتی متر

- حضور والدین برای استفاده کنندگان زیر 16 سال الزامی است