جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش با مجوز رسمی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی سازمان بهداشت آماده خدمات رسانی به تمام میهمانان گرامی میباشد .سلامتی شما از اولویت های ما است

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قیمت : 215،000 تومان

مجموعه جاذبه کیش در متراژ ۲۰۰۰ متر مربع در کنار شهر زیر زمینی کاریز در مجموعه المپیک واقع شده.
مجموعه جاذبه کیش شامل بانجی جامپینگ ۴۰ متر و ۶۰ متری که بلندترین بانجی آسیای غربی است برگزاری دروه های کار در ارتفاع (آموزش راپل)و برگزاری تورهای طبیعت (پرش بانجی جامپینگ و سوینگ از پل های بلند ایران)، به همراه بخش عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای ، سالن جهت آموزش و تمرین رشته ورزشی TRX ، کافی شاپ و غذای سلامت میباشد .


تا بهار ۱۳۹۷ بلندترین زیپ لاین آسیا به طول ۱۳۰۰ متر با دو ایستگاه به صورت ۲ طرفه (رفت و برگشت) تا ساحل زیبای کرانه جنب شهر ۱۰۰۰ ساله حریره (ساحل شمالی جزیره کیش)به همراه پارک ماجراجویانه معلق احداث خواهد شد.

هزینه خدمات:
هزینه پرش از ارتفاع ۴۰ متر 215،۰۰۰ تومان.
هزینه پرش از ارتفاع ۶۰ متر 
توضیح: جهت استفاده از سکوی ۶۰ متری فرد باید یک بار از سکوی ۴۰ متری این مجموعه پرش انجام دهد.
هزینه تصویر برداری و عکاسی حرفه ای ۷۰،۰۰۰ تومان.

ساعت کاری مجموعه: ۱۷ الی ۲۴

شرایط استفاده:1- وزن باید بین 35 تا 90 کیلوگرم باشد 2-نداشتن مشکل قلبی ، دیسک و ارتروز 3- داشتن سلامت کامل فیزیکی 4-مصرف نکردن مواد مخدر ، محرک و مشروبات الکلی طی ۲۴ ساعت گذشته 5- درصورت داشتن سابقه ی هرگونه عمل جراحی لطفا با شماره 09121570014 هماهنگ شود. 6-مصرف نکردن قرص اعصاب وروان و داشتن سلامت کامل روحی.
7-سن افراد باید بالای ۱۴ سال باشد)حضور والدین افراد زیر ۱۸ سال در هنگام ثبت نام الزامی است ) 8- لطفا از کفش ورزشی مناسب استفاده بفرمایید.


تأثیرات و فواید بانجی: بانجی جامپینگ در اروپا به ورزش مدیران یا manager sport معروف شده است زیرا که مدیران در لحظات بحرانی بایستی به نحو احسنت مدیریت بحران نموده و با غلبه بر ترس خود (پرش از ارتفاع) می توانند به این موفقیت دست یابند. با توجه به تاریخچه و سابقه این ورزش و میزان استرس بسیار بالا ولمس نیروی جاذبه ۴ g و حس ناب غلبه بر ترس , بانجی جامپینگ امروزه به عنوان مهیج ترین ورزش ماجراجویانه تبدیل شده است .