یکی از جذاب ترین قسمت های سفر به جزیره کیش تفریحات کیش می باشد .

تفریحات روز که معمولا بازدید از آثار باستانی از جمله شهر باستانی حریره و شهر زیر زمینی کاریز و کشتی یونانی کیش و درخت سبزکیش  و تفریحات آبی کیش هستند که معمولا تفریحات آبی از 9صبح شروع تا 5بعد از ظهر ادامه میباید و شامل بنانا و شاتل و چتر پاراسل جت اسکی غواصی و گشت با قایق شخصی می باشد که حتما مسافرین در زمان ورود به کیش تفریحات را رزرو نمایند تا برنامه ریزی کاملی انجام دهند.دریای لاجوردی کیش همواره مورد توجه عموم بوده است که یکی از 5دریای مرجانی در جهان است پس حتما شنا در آبهای نیلگون خلیج فارس را از دست ندهید و در ساعت 9صبح تا 6بعد از ظهر به پلاژ های بانوان و آقایان سری بزنید.پارک آبی کیش یکی از بزرگترین پارک آبی در خاور میانه است که حتما از دست ندهید .پارک دلفین کیش همه روز از ساعت 15.30 الی 20 در خدمت میهمانان می باشد .

تفریحات شب که معمولا از 9شب شروع و تا 3صبح ادامه پیدا میکند شامل کشتی تفریحی در کیش می باشد کشتی نوید دریا یا اوستا و یا کشتی های دیگر و جنگ های شبانه و کنسرت ها که از 12 شب شروع و تا 2ادامه دارند و یکی از تفریحات پرطرفدار و اقتصادی دوچرخه سواری و یا موتور شارژی است که با اجاره ساعتی در ایستگاه های مقرر میتوانند به تفریح بپردازند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
1
1
2
2
3
3
Previous Next Play Pause
1 2 3

چيني ها در قرن ١٣ ميلادي كايتي را ساختند كه نيروي پيشرانه حركت شخص را ايجاد مي نمود اما در سال ١٨٨٠ ميلادي جورج پوپوك از كايت هايي كه ابعادشان از كايت بازي كودكان بزرگتر شده بود جهت حركت دادن قايقها بر روي اب استفاده كرد.
اين سيستم هماهنند سيستم كايتهاي امروزي داراي ٤ لاين بود. اما پيشگام كايت بردينگ انچه ما امروزه از ان سراغ داريم توسط دو برادر كه اهل فرانسه بودند ساخته شد. افرادي كه اولين كايت باد شدني را در سال ١٩٨٤ ساختند ودر اولين هفته مسابقات سرعت انرا به نمايش گذاشتند همين دو برادر در سال ١٩٩٧ كايتي ساختند كه شكل كامل كايت هاي امروزي بود همچنين در سال ١٩٩٧ اولين برد اختصاصي اين ورزش را ساخته شد و ورزش كايت برد رسما از سال ١٩٩٨ بعنوان يك ورزش هيجاني به دنيا معرفي گرديد .
اما شروع اين ورزش در كشور ما حدودا به پنج سال پيش برمي گردد كه در سواحل جنوبي كشور اغاز به كار كرده است .
كايت بردينگ در كيش
از انجايي كه در جزيره كيش پتانسيل هاي زيادي اعم از باد و سواحل مناسب براي اين ورزش وجود دارد و علاقه مندان زيادي از اين رشته استقبال كرده اند انجمن كايت بردينگ جمهوري اسلامي ايران زير نظر فدراسيون قايقراني شروع به برگزاري دوره هاي اموزشي زير نظر مربيان رسمي انجمن جهاني كايت برد IKA نموده است .

این ورزش به صورت حرفه ای است و باید آموزش لازم در این زمینه دیده شود و در روزهای بادی کیش معمولا مناسب ترین روزها برای تمرین و تفریح این ورزش است.

 

“تلفن تماس جهت رزرو سوئیت  :    72 200 20 0917__  72 300 20 0917 ”

ارتباط با مدیریت : 952 8700 0912

کیش ،شهرک صدف ،فاز 2،خیابان هیرمند ، 297 هتل آپارتمان احتشام کیش

سوئیت های بی نظیر در جزیره زیبای کیش

تلفن دفتر : 07644454026