اجاره سوئیت ساحلی در کیش - 4.4 out of 5 based on 17 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

اجاره سوئیت ساحلی در کیش

شهر آفتاب کیش یکی از مجتمع های مسکونی در جزیره کیش می باشد که به واسطه  قرارگیری در فاصله 300 متری زیباترین ساحل ماسه ای جزیره کیش با دید استثنائی به آبهای نیلگون خلیج فارس و  همچنین به دلیل داشتن  زیباترین باغ و بوستان و فضای سبز به مساحت 60000 مترمربع یکی از بهترین مجتمع های مسکونی در جزیره کیش می باشد .

اجاره سوئیت در شهر آفتاب کیش

در همین راستا مسافرینی که قصد سفر به کیش رادارند برای داشتن سفری آرام بخش و لذت بردن از سفر تمایل به اجاره سوئیت های یک خواب یا دو خواب با ویو دریا در شهر آفتاب کیش را دارند .در ادامه به بررسی اجمالی  این سوئیت ها  می پردازیم تا عزیزان بهتر آشنا شوند :

اجاره سوئیت ساحلی در شهر آفتاب کیش

از مزیت های اقامت در واحد های ویو دریا 

شهرآفتاب قدیمی ترین و بزرگ ترین انبوه ساز جزیره کیش با ربع قرن فعالیت در سواحل شرقی کیش و در مجاورت آب های نیلگون خلیج فارس با چشم اندازی رویایی رو به دریا به وسعت 125000 متر مربع قرار گرفته است. شهر آفتاب شگفت انگیزترین فضای زندگی،کار، استراحت، تفریح و ورزش را در اختیار شما قرار میدهد. مزیت اصلی ساحل شرقی کیش،دریای لاجوردی آن و سواحل ماسه ای بی نظیری است که از آرامش کامل برخوردار می باشد. 

سوئیت های ساحلی در شهر آفتاب و یا نظیر آن یکی از بزرگترین مزیت هایشان دید دریا ست که البته لازم به ذکر است که این دید دریا با توجه به متراژ و نوع سوئیت متفاوت است بعضا سوئیتهای شهرآفتاب دارای دید جزیره می باشند .دسترسی نزدیک به ساحل و پارک مرجان یکی از مزیت های این برج ها ست .

 

از معایب اقامت در واحد های ویو دریا 

واحد های ساحلی و ویو دریا تنها دارای دید دریا هستند و غالبا در طبقات پایین هستند و قیمت بالای آنها و اقتصادی نبودن این گونه واحد ها یکی از معایت آنها می باشد بطوری که اقامت در یک واحد یک خواب ویو دریا از 450 هزار تومان شروع شده بسته به طبقات تا 700 تومان نیز میرسد در صورتیکه مسافرین می توانند یک سوئیت یک خواب در شهرک صدف با قیمتی بین 150تا 250 هزار تومان انتخاب نموده و در کنار آن یک خودرو در کیش اجاره نمایید و از سفر خود لذت ببرند و علاوه بر هزینه بالای این واحدها چون این مجتمع ها مسکونی می باشد و اجازه اجاره به غیر را ندارند غالبا مسافرین در رفت وآمد دچار مشکل می شوند .

 به دلیل دوری از مرکز شهر و بازار ها ورستوران ها و اماکن های دیگر مسافرین معمولا در رفت و آمد به مرکز شهر و بازارها نیازمند به اجاره خودرو در کیش هستند و در صورت گرفتن تاکسی روزانه مبلغ زیادی باید پرداخت نمایند در صورتیکه واحد های موجود در فاز 2 شهرک صدف تنها 1دقیقه پیاده با بازار مروارید و ایوان مروارید (راسته رستوران های کیش) فاصله دارند.

سوئیت های شهر آفتاب تقریبا 10سال ساخت می باشند و به دلیل رطوبت بالا در کیش از نظر سطح کیفی متوسط می باشند .در صورتی که با یک سوم مبلغ اجاره در شهر آفتاب میتوان واحد نوساز در شهرک صدف کیش اجاره نمود.

 

 

 

 

“تلفن تماس جهت رزرو سوئیت  :    72 200 20 0917__  72 300 20 0917 ”

ارتباط با مدیریت : 952 8700 0912

کیش ،شهرک صدف ،فاز 2،خیابان هیرمند ، 297 هتل آپارتمان احتشام کیش

سوئیت های بی نظیر در جزیره زیبای کیش

تلفن دفتر : 07644454026