ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با تعیین ظرفیت از سوی معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش و مرکز توسعه سلامت؛ بر اساس ابلاغ پروتکل های بهداشتی به مدیران جنگ ها و کنسرت ها همراه با نظارت های دقیق، این مجموعه ها از ابتدای تیرماه سال جاری آماده پذیرایی از ساکنین جزیره کیش و گردشگران هستند.

محمدرضا رضانیا در ادامه با اشاره به دیگر مصوبات این شورا در خصوص بازگشایی و برگزاری امتحانات دانشگاه های مستقر در سطح جزیره کیش اظهار داشت: تمام امتحانات دانشگاه ها به صورت آنلاین برگزار می شود، به جز آزمون های ضروری که نیاز به برگزاری عملی و حضوری است، با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار خواهد شد.

سخنگوی شورای سلامت کیش افزود: مدیران باشگاه های بیلیارد، پارک های کودک، گیم نت ها و سالن های ماساژ با مراجعه به مرکز توسعه سلامت کیش و دریافت پروتکل های بهداشتی و اخذ تهدنامه می توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

وی در خصوص بازگشایی مهدهای کودک بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا در کیش گفت: مدیران مهدهای کودک با مراجعه به سازمان بهزیستی و ارائه معرفی نامه به مرکز توسعه سلامت و طی بازدید از محل مهدکودک ها و با اخذ تعهدنامه مبنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی؛ این مجموعه ها در سطح جزیره کیش می توانند از ابتدای تیر ماه به ساکنین جزیره کیش خدمات ارائه دهند.