ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شروع پرواز به جزیره کیش از 3 مبدا تهران ، مشهد ، تبریز ، بندر عباس  ، اصفهان  ، شیراز از 20 اردیبهشت 99 آغاز شد کلیه بلیط ها به صورت سیستمی بوده و جهت رزرو آنلاین به سایت زیر مراجعه نمایید .

http://tickcharter.com/

براساس آخرین مصوبه شورای سلامت کیش زمان بازگشایی هتل ها از اول خرداد خواهد بود و براین اساس با انجام مکاتبات اداری و اخذ مجوز احتمالا چند روز مانده به پایان اردیبهشت بتوانیم بحث بازگشایی پروازها را داشته باشیم تا هتل ها و آژانس های مسافرتی بتوانند برای فروش بلیت و تورها فرصت کافی داشته باشند.

علی عرب گفت: بیش از ۱۴ روز است که از مبادی مشهد ، شیراز ، اصفهان و در هفته جاری از کرمان و گیلان به جزیره کیش پرواز برقرار شده است و پرواز تهران و بندرعباس نیز روزانه درحال انجام است.

مدیرعامل شرکت توسعه بنادر و فرودگاههای کیش گفت: با آزادسازی پروازها قرنطینه خانگی نیز لغو خواهد شد.

کلوپ‌ تفریحات دریایی نیز با نظارت مؤسسه ورزش و تفریحات دریایی و جامعه کلوپ‌داران جهت انجام موازین بهداشتی و اصول رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی می‌توانند فعالیت خود را از عید فطر آغاز کنند.

قایق‌های شخصی تفریحی با نظارت دریابانی مجاز به تردد هستند، اگر تخلفی مبنی بر اجاره این قایق‌ها صورت گیرد توقیف خواهند شد.

رستوران‌ها می‌توانند با کاهش ظرفیت پذیرش و رعایت پروتکل‌های ابلاغ شده به آنها ضمن ارائه تعهد و با نظارت مرکز توسعه سلامت و معاونت گردشگری بعد از عید فطر پذیرش داشته باشند.