ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بعد از محدود شدن پروازهای منتهی به کیش و انجام شدن این پروازهای محدود تنها با شرکت کیش ایر، خرید بلیط منوط به حضور افراد در دفاتر اعلام شده کیش ایر بود که این کار باعث ازدحام در این دفاتر شد.

بدین منظور کیش ایر در اطلاعیه ای از راه اندازی فروش اینترنتی بلیط پروازهای محدود خود را خبر داد.

?روابط عمومی و امور بین الملل کیش ایر به اطلاع کلیه متقاضیان پرواز از جزیره زیبای کیش و کیشوندانی که قصد بازگشت از جزیره را دارند می‌رساند :

?پروازهای بازگشت از کیش به تهران و مقاصد مشهد، بندرعباس، شیراز، اصفهان، برای هفته های آتی نیز برنامه ریزی شده و کیشوندان نباید نگرانی جهت تهیه بلیط داشته باشند.

?هواپیمایی کیش بر همین اساس و به دلیل جلوگیری از ایجاد بازار سیاه و چند نرخی بودن قیمت بلیط بازگشت، حسب نظارت سازمان هواپیمایی کشوری اقدام به فروش مستقیم می نماید.

?هم اکنون دفاتر فروش، در داخل شهرها و فرودگاه های فوق الذکر و وب سایت رسمی هواپیمایی کیش آماده فروش بلیط های پرواز با نرخ های مصوب هستند.

?لذا خواهشمند است کلیه مسافرین و کیشوندان محترم جهت کاهش مراجعه حضوری، اقدام به خرید تلفنی و یا از طریق وب سایت رسمی هواپیمایی کیش، بلیط مورد نظر خود را با نرخ مصوب تهیه کنند.

?بدیهی است خرید از سایر طرق به قیمت بالاتر مجاز نمی باشد و قطعا شرکت هواپیمایی کیش با متخلفان برابر مقررات برخورد خواهد کرد.

✈️ آدرس وب سایت رسمی هواپیمایی کیش :

? www.kishair.aero

هواپیمایی کیش طی اطلاعیه‌ای از محدودیت پرواز به جزیره کیش خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به مصوبه شورای سلامت جزیره کیش در راستای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری ویروس کرونا، شرکت هواپیمایی کیش پروازهای تهران - جزیره کیش، اصفهان - جزیره کیش، شیراز - جزیره کیش، مشهد - جزیره کیش و بندرعباس - جزیره کیش خود را تا اطلاع ثانوی محدود نموده است و از این رو امکان سفر هیچگونه مسافر و گردشگری به جزیره کیش مجاز نخواهد بود، و یک پرواز روزانه  تهران_ جزیره کیش صرفا جهت موارد ضروری و اورژانسی برقرار می‌باشد.