شماره کارت جهت رزرو 6104337748532692
به نام شرکت احتشام راد بانک ملت
لطفا پس ازواریزوجه شماره پیگیری و تاریخ ورود
و خروج را به شماره 09172020072 پیامک کنید. 
لطفا قبل از واریز وجه با رزواسیون هماهنگی مربوطه را انجام دهید

  • هتل آپارتمان احتشام دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش
  • بهترین تبلیغات ارائه بالاترین کیفیت و تضمین کمترین نرخ اجاره است...
  • دارای سوئیت های یک خواب و دو خواب شیک و دلباز در بهترین موقعیت مکانی در جزیره کیش

جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش تنها دارنده مجوز هتل آپارتمان از سازمان منطقه آزاد کیش اعلام میدارد تمامی سایت هایی که در زمینه اجاره سوئیت با نام مجتمع اقامتی یا هتل آپارتمان فعالیت می نمایند هیچ گونه مجوزی در این زمینه ندارند و کاملا غیر قانونی بوده و اغلب فیلتر هستند.لذا خواهشمند است مسافرین محترم مراقب سواستفاده گران وکلاهبردان باشند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بیست و یکمین جشنواره تابستانی کیش از جمعه 8 تیر آغاز بکار کرد و از شنبه 9 تیر طرح اعطای کارت هدیه به گردشگران جزیره کیش آغاز شد.

این طرح که با استقبال خوب گردشگران و مسافران مواجه شده و رضایت آنان را از سفر به جزیره کیش دو چندان کرده با هدف کاهش هزینه های سفر و ایجاد انگیزه برای سفرهای داخلی اجرایی شده است.

بر اساس این برنامه گردشگران به محض ورود به جزیره کیش می توانند با مراجعه به کانترهای مستقر در مبادی ورودی و ارائه مدارک و مستندات سفر خود نسبت به دریافت کارت های هدیه اقدام کنند. در این طرح کارت های هدیه 50 تا 150 هزار تومانی به مسافران وگردشگران تعلق می گیرد.

گفتنی است جشنواره تابستانی کیش تا 15 شهریور با برگزاری برنامه های متنوع، هفته فرهنگی 4 کشور، نمایشگاه و جشنواره های استانهای ساحلی و اهدای جوایز مختلف نقدی وغیرنقدی در قرعه کشی ها وجنگ های شبانه و کنسرت های داخلی و خارجی میزبان گردشگران از سراسر کشور است.