شماره کارت جهت رزرو 6104337748532692
به نام شرکت احتشام راد بانک ملت
لطفا پس ازواریزوجه شماره پیگیری و تاریخ ورود
و خروج را به شماره 09172020072 پیامک کنید. 
لطفا قبل از واریز وجه با رزواسیون هماهنگی مربوطه را انجام دهید

  • هتل آپارتمان احتشام دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش
  • رزرو آنلاین در سایت hotelehtesham.com به صورت 24 ساعته و واچر رسمی هتل
  • بهترین تبلیغات ارائه بالاترین کیفیت و تضمین کمترین نرخ اجاره است...
  • دارای سوئیت های یک خواب و دو خواب شیک و دلباز در بهترین موقعیت مکانی در جزیره کیش

جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش تنها دارنده مجوز هتل آپارتمان از سازمان منطقه آزاد کیش اعلام میدارد تمامی سایت هایی که در زمینه اجاره سوئیت با نام مجتمع اقامتی یا هتل آپارتمان فعالیت می نمایند هیچ گونه مجوزی در این زمینه ندارند و کاملا غیر قانونی بوده و اغلب فیلتر هستند.لذا خواهشمند است مسافرین محترم مراقب سواستفاده گران وکلاهبردان باشند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در نشست خبری که درآستانه برپایی نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش با حضور مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد کیش، معاون سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری وتوسعه کیش ، مجری نمایشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات  و اصحاب رسانه برگزار شد، امیر سوداگران با بیان اینکه نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش با عنوان اختصاری کیتکس "kitex"  از سوم اردیبهشت درجزیره کیش آغاز می شود گفت: استفاده از فناوری اطلاعات وارتباطات و خدماتی که در این زمینه ارائه می شود به یک تقاضای عمومی در کل جهان تبدیل شده و با توجه به استقبال مردم ،رونق کسب وکار را درپی داشته است.

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد کیش افزود: در شرایط کنونی ، تقاضای جامعه ایجاد کسب وکارهای فناورانه وافزایش فعالیت استارتاپ ها است به این منظور سازمان منطقه آزاد کیش نیز درصدد است با حمایت از  کسب وکارهای مبتنی برفناوری اطلاعات و ارتباطات ، زمینه مناسبی برای فعالان این عرصه درجزیره کیش فراهم کند.

وی تاکید کرد: ایجاد بسترهای ارتباطی پایدار، مراکز داده قابل اتکا و فضاهای مورد نیاز استارتاپ ها و کسب وکارهای نوین با هزینه مناسب و ارائه تسهیلات از برنامه های سازمان منطقه آزاد کیش درجهت ایجاد جامعه نوین بربستر فناوری اطلاعات وارتباطات است.

سوداگران با بیان اینکه این دست برنامه ها و نمایشگاهها زمینه ساز اهداف تبیین شده برای تبدیل جزیره کیش به شهری خلاق است تشریح کرد: برگزاری سمینارهای آموزشی، کارگاههای تخصصی، رویداد استارتاپی، مسابقات کامپیوتری و ساخت انیمیشن از برنامه های جنبی نمایشگاه کیتکس است.

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد کیش همچنین از توسعه زیرساخت های فناوری وارتباطات درجزیره کیش خبرداد و افزود: ارائه وای فای رایگان در نقاط پرتردد جزیره کیش، توسعه زیرساخت های فناوری با گسترش شبکه فیبرنوری و ارتقاء خدمات تلفن همراه کیش با عنوان تله کیش از اقداماتی است که دراین حوزه درحال اجراست.

وی افزود: علاوه بر اقدامات زیرساختی در حوزه نرم افزاری نیز برنامه های مختلفی در حال اجراست که راه اندازی اپلیکیشن  I kish با ارائه بیش از20نوع خدمات در حوزه گردشگری از آن جمله است.

سوداگران با اشاره به سال حمایت از کالای ایرانی گفت: برگزاری این نمایشگاه گام موثری درحمایت از دانش، فناوری وتکنولوژی ایرانی است.

معاون سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش نیز دراین نشست با تبیین برنامه های این شرکت درجهت حمایت از پروژه های نوآورانه وخلاقانه گفت: چنانچه شرکت کنندگان این نمایشگاه، فعالیت و خدماتی مبتنی برنوآوری ارائه کنند که متناسب با نیازهای جزیره کیش باشد شرکت سرمایه گذای و توسعه کیش وارد فاز مشارکت با صاحبان این نوآوری برای اجرا درجزیره کیش می شود.

سید محمود نور اشرف الدین درادامه از تسهیل شرایط و تسریع فرآیندها برای شرکت های فناورانه واستارتاپ ها با هدف تبدیل کیش به شهر خلاق خبرداد.

ایجاد یک مرکز خلاقیت و نوآوری درجزیره کیش با حمایت از فعالان حوزه فناوری وارتباطات از دیگر موضوعات مورد اشاره معاون سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش دراین نشست بود.

جواد مراد پور مجری نمایشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در این نشست گفت: این نمایشگاه سوم تا ششم اردیبهشت در فضای نمایشگاهی به وسعت 7 هزار مترمربع  برگزار می شود که دارای 3هزار و200 مترمربع فضای مفید است و  57 شرکت کننده در حوزه های شهر هوشمند، اینترنت اشیاء ، هوشمند سازی وامنیت اطلاعات آخرین توانمندی های خود را عرضه می کنند.

به گفته مراد پورشرکت کننده های این نمایشگاه ایده پردازان و نوآوران درزمینه های فناوری ازاستانهای مختلف کشور هستند و به منظور اعتبار بخشی به برگزاری این رویداد مهم، برنامه ریزی شده است نمایشگاه  بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات سال آینده نیز درهمین تاریخ درجزیره کیش برگزار شود.