شماره کارت جهت رزرو 6104337748532692
به نام شرکت احتشام راد بانک ملت
لطفا پس ازواریزوجه شماره پیگیری و تاریخ ورود
و خروج را به شماره 09172020072 پیامک کنید. 
لطفا قبل از واریز وجه با رزواسیون هماهنگی مربوطه را انجام دهید

  • هتل آپارتمان احتشام دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش
  • بهترین تبلیغات ارائه بالاترین کیفیت و تضمین کمترین نرخ اجاره است...
  • دارای سوئیت های یک خواب و دو خواب شیک و دلباز در بهترین موقعیت مکانی در جزیره کیش

جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش تنها دارنده مجوز هتل آپارتمان از سازمان منطقه آزاد کیش اعلام میدارد تمامی سایت هایی که در زمینه اجاره سوئیت با نام مجتمع اقامتی یا هتل آپارتمان فعالیت می نمایند هیچ گونه مجوزی در این زمینه ندارند و کاملا غیر قانونی بوده و اغلب فیلتر هستند.لذا خواهشمند است مسافرین محترم مراقب سواستفاده گران وکلاهبردان باشند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سعید پور علی روز سه شنبه در نشست برنامه ریزی "روز ملی خلیج فارس" در جمع مسوولان نهادهای مختلف فرهنگی و اجتماعی جزیره کیش خواستار حضور همه اقشار مختلف ساکن در این جزیره در مراسم جشن روز ملی خلیج فارس و تشکیل حلقه انسانی با اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران، در روز دهم اردیبهشت به این مناسبت شد.

وی گفت: مراسم جشن روز ملی خلیج فارس که در تقویم کشورمان به ثبت رسیده باید با شکوه تمام و در شان نام ایران اسلامی در جزیره کیش به عنوان پیشانی میهن اسلامی ایران در منطقه خلیج فارس برگزار شود.

وی افزود: بر این اساس برنامه های مختلفی با حضور اقشار مختلف مردم، دانش آموزان و دانشجویان در روز دهم اردیبهشت ماه تدوین شده که با حال و هوای متفاوت تری جشن گرفته شود.

وی خواستار بهره گیری از ظرفیت محققان و صاحب نظران علمی و دانشگاهی و استفاده از تریبون های ائمه جماعات برای تنویر و تثبیت نام پر آوازه خلیج همیشه فارس شد.

پورعلی تاکید کرد: همچنین در روز جشن ملی خلیج فارس با استفاده از ظرفیت بومیان، انجمن های فرهنگی و هنری جزیره و نیز هنرمندان عرصه موسیقیکشور تلاش خواهیم کرد تا نام تاریخی خلیج فارس، همچنان جاودانه بماند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش استفاده از ظرفیت دانشگاه تهران برای برگزاری با شکوه تر این روز ملی را از مهمترین رویکردهای سازمان منطقه آزاد کیش در دهم اردیبهشت ماه امسال عنوان کرد.