شماره کارت جهت رزرو 6104337748532692
به نام شرکت احتشام راد بانک ملت
لطفا پس ازواریزوجه شماره پیگیری و تاریخ ورود
و خروج را به شماره 09172020072 پیامک کنید. 
لطفا قبل از واریز وجه با رزواسیون هماهنگی مربوطه را انجام دهید

  • هتل آپارتمان احتشام دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش
  • بهترین تبلیغات ارائه بالاترین کیفیت و تضمین کمترین نرخ اجاره است...
  • دارای سوئیت های یک خواب و دو خواب شیک و دلباز در بهترین موقعیت مکانی در جزیره کیش

جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش تنها دارنده مجوز هتل آپارتمان از سازمان منطقه آزاد کیش اعلام میدارد تمامی سایت هایی که در زمینه اجاره سوئیت با نام مجتمع اقامتی یا هتل آپارتمان فعالیت می نمایند هیچ گونه مجوزی در این زمینه ندارند و کاملا غیر قانونی بوده و اغلب فیلتر هستند.لذا خواهشمند است مسافرین محترم مراقب سواستفاده گران وکلاهبردان باشند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بسياري از مسافران و گردشگران نوروزي از سفر خود و خانواده‌شان به جزيره كيش ابراز رضايت كردند و همگي بر اين عقيده بودند كه به زودي به جزيره كيش باز خواهند گشت و به بستگان و آشنايان خود براي سفر به جزيره كيش توصيه اكيد خواهند كرد.

ياد آور مي‌شود، همه ساله ده‌ها هزار تن از هموطنان، جزيره كيش را براي گذراندن اوقات فراغت خود در تعطيلات نوروزي انتخاب مي‌كنند و از ظرفيت و امكانات گردشگري، هنري، تفريحي و ورزشي اين جزيره 92 كيلومتر مربعي استفاده مي‌كنند.

هر سال از 27 اسفند سفر گردشگران و مسافران به كيش آغاز مي‌شود و تا 15 فروردين ماه ادامه خواهد داشت، اين گردشگران از مسير هوايي از شهرهاي مختلف كشور و يا از مسير دريايي از بنادر لنگه، چارك و آفتاب با شناورهاي دريايي خود را به كيش مي‌رسانند.

مسافران از برنامه‌هاي شاد و مفرح موسيقي سنتي اقوام ايراني در بازارها و مراكز تجاري و در فرودگاه و بندر كيش در زمان ورود بهره بردند.

همچنين برگزاري جشن‌هاي مختلف در پارك‌هاي جزيره كيش از جمله پارك ماهيگير، نوار سياحتي كيش،كشتي يوناني، باغ‌ راه ايراني، پارك ساحلي مرجان، مجموعه درخت سبز، تالار شهر، خانه بوميان و اسكله بزرگ تفريحي پذيراي خيل عظيم مسافران و گردشگران در نوروز 97 بود.

سيرك ايران و برزيل از ديگر برنامه‌هاي پُر هيجان بود كه هر شب در دو سانس پذيراي مسافران نوروزي كيش بود.

در اين ايام گردشگران علاوه بر خريد در بازارها و مراكز تجاري از ورزش‌هاي آبي و دريايي از جمله غواصي، شنا، جت اسكي، پاراسل، اسكي روي آب، كيبل اسكي و ... استفاده كردند.

در نظرسنجي‌هايي كه از بسياري مسافران و گردشگران بعمل آمد، آنان از سفر به كيش ابراز رضايت داشته و از سفر دوباره خود به اين جزيره مرجاني طي چند ماه آينده خبر دادند و بر اين عقيده بودند كه براي سفر اقوام، آشنايان و ديگر هموطنان خود به جزيره كيش تبليغ خواهند كرد.

گفتني است جزيره كيش با 92 كيلومتر مربع مساحت و جمعيتي بالغ بر 35 هزار نفر سالانه پذيراي حدود يك ميليون و 800 هزار گردشگر است.

اين جزيره زيبا در 18 كيلومتري سرزمين اصلي و در آب‌هاي نيلگون خليج فارس در استان هرمزگان واقع شده است.