شماره کارت جهت رزرو 6104337748532692
به نام شرکت احتشام راد بانک ملت
لطفا پس ازواریزوجه شماره پیگیری و تاریخ ورود
و خروج را به شماره 09172020072 پیامک کنید. 
لطفا قبل از واریز وجه با رزواسیون هماهنگی مربوطه را انجام دهید

  • هتل آپارتمان احتشام دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش
  • بهترین تبلیغات ارائه بالاترین کیفیت و تضمین کمترین نرخ اجاره است...
  • دارای سوئیت های یک خواب و دو خواب شیک و دلباز در بهترین موقعیت مکانی در جزیره کیش

جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش تنها دارنده مجوز هتل آپارتمان از سازمان منطقه آزاد کیش اعلام میدارد تمامی سایت هایی که در زمینه اجاره سوئیت با نام مجتمع اقامتی یا هتل آپارتمان فعالیت می نمایند هیچ گونه مجوزی در این زمینه ندارند و کاملا غیر قانونی بوده و اغلب فیلتر هستند.لذا خواهشمند است مسافرین محترم مراقب سواستفاده گران وکلاهبردان باشند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در بین مراکز سیاحتی جزیره کیش در روز 6 فروردین شهر تاریخی حریره با حضور 2 هزار و330 گردشگر صدر نشین استقبال از سوی گردشگران است.

در این روز مجموعه شهر زیر زمینی کاریز با یک هزار و 988 بازدید کننده و پارک دلفین ها با هزار و 929 بازدید کننده در رتبه های بعدی از نظر آمار گردشگران قرار دارند.

همچنین بر اساس آمارهای اعلام شده از سوی ستاد سفرهای نوروزی در روز 6 فروردین سافاری پارک به 1831 نفر، مجموعه آوای خلیج فارس به هزار نفر، خانه بومیان به 932 نفر، پارک آبی به 532 نفر، روستای باغو به 200 نفر و سیرک بزرگ بین المللی به 90 نفر خدمات تفریحی گردشگری ارائه کرده اند.

همچنین در این روز هزار و500 نفر از کنسرت تالار شهر دیدن کرده اند و 325 نفر در جشنواره هیجان و 240 نفر در جشنواره ساخت و پرواز بادبادک شرکت کرده اند.

گفتنی است در مجموع دوشنبه 6 فروردین 12 هزار و 897 نفر از مراکز سیاحتی جزیره کیش بازدید کرده اند.