شماره کارت جهت رزرو 6104337748532692
به نام شرکت احتشام راد بانک ملت
لطفا پس ازواریزوجه شماره پیگیری و تاریخ ورود
و خروج را به شماره 09172020072 پیامک کنید. 
لطفا قبل از واریز وجه با رزواسیون هماهنگی مربوطه را انجام دهید

  • هتل آپارتمان احتشام دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش
  • بهترین تبلیغات ارائه بالاترین کیفیت و تضمین کمترین نرخ اجاره است...
  • دارای سوئیت های یک خواب و دو خواب شیک و دلباز در بهترین موقعیت مکانی در جزیره کیش

جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش تنها دارنده مجوز هتل آپارتمان از سازمان منطقه آزاد کیش اعلام میدارد تمامی سایت هایی که در زمینه اجاره سوئیت با نام مجتمع اقامتی یا هتل آپارتمان فعالیت می نمایند هیچ گونه مجوزی در این زمینه ندارند و کاملا غیر قانونی بوده و اغلب فیلتر هستند.لذا خواهشمند است مسافرین محترم مراقب سواستفاده گران وکلاهبردان باشند

کمپ استقرار چادر در کیش نوروز 97 - 5.0 out of 5 based on 7 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل كيش عليرضا قائديان با اشاره به اينكه كمپ‌هاي چادري جزيره كيش براي استفاده گردشگران و مسافران نوروزي توسط شركت عمران، آب و خدمات جانمايي و برپا شده است افزود: به جز كمپ اصلي (پشت مصلي كيش) يك كمپ ویژه مسافران مجرد در مجموعه ورزشي المپيك نيز در نظر گرفته شده است .

وي همچنين ياد آور شد: مسافران و گردشگراني كه قصد استفاده از این كمپ‌ها را دارند مي‌توانند با ارائه مدارك شناسايي و پرداخت روزانه مبلغ 400 هزار ريال براي هر چادر از اين خدمات بهره‌مند شوند .

به گفته دبير ستاد نوروزي كيش، اجازه برپايي چادر شخصي صرفاً در كمپ‌ها وجود دارد و هزينه برپايي چادر براي هر شب 200 هزارريال است .

قائديان در خاتمه خاطرنشان ساخت: پذيرش مسافران بدون خودرو در كمپ‌هاي چادري صرفاً با ارائه بليت سفر دريايي و يا بليت رفت و برگشت هوايي و كارت پرواز ورودي است.