شماره کارت جهت رزرو 6104337748532692
به نام شرکت احتشام راد بانک ملت
لطفا پس ازواریزوجه شماره پیگیری و تاریخ ورود
و خروج را به شماره 09172020072 پیامک کنید. 
لطفا قبل از واریز وجه با رزواسیون هماهنگی مربوطه را انجام دهید

  • هتل آپارتمان احتشام دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش
  • بهترین تبلیغات ارائه بالاترین کیفیت و تضمین کمترین نرخ اجاره است...
  • دارای سوئیت های یک خواب و دو خواب شیک و دلباز در بهترین موقعیت مکانی در جزیره کیش

جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش تنها دارنده مجوز هتل آپارتمان از سازمان منطقه آزاد کیش اعلام میدارد تمامی سایت هایی که در زمینه اجاره سوئیت با نام مجتمع اقامتی یا هتل آپارتمان فعالیت می نمایند هیچ گونه مجوزی در این زمینه ندارند و کاملا غیر قانونی بوده و اغلب فیلتر هستند.لذا خواهشمند است مسافرین محترم مراقب سواستفاده گران وکلاهبردان باشند

اختصاص 800 میلیارد تومان تسهیلات به گردشگری دریایی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی گفت:پرداخت 800 میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه و نوسازی حوزه گردشگری دریایی پیش بینی شده است.

وی افزود:در فاز نخست برای پرداخت این تسهیلات به فعالان این عرصه در گردشگری دریایی کشور، سقفی تعیین نشده است.

وی با اشاره به اهمیت برنامه های سازمان بنادر و دریانوردی برای توسعه گردشگری دریایی، اظهارکرد: به طور کلی یکی از اولویت های سازمان بنادر و دریانوردی حمایت از پروژه های گردشگری دریایی است و این شامل بسته های دربرگیرنده تاسیسات، روبناها، تجهیزات و شناورهای دریایی خواهد بود.

معاون وزیر راه وشهرسازی بیان کرد: علاوه بر این سازمان بنادر و دریانوردی بهترین مشوق ها را از محل وجوه اداره شده در حوزه گردشگری و مسافری دریایی در دستور کار خود قرار داده که امیدواریم با این مشوق ها و فراهم شدن حضور قدرتمند بخش خصوصی در کنار زیرساخت هایی که سازمان ایجاد کرده شاهد تقویت بخش خصوصی در حوزه گردشگری و مسافری دریایی بنادر کشور باشیم.

راستاد با اشاره به اینکه سقفی برای تسهیلاتی که قصد داریم به بخش گردشگری و مسافری اختصاص دهیم در نظر گرفته نشده است، بیان کرد: بدون شک ما از تمام ظرفیت های ممکن به خصوص از محل وجوه اداره شده سازمان بنادر ودریانوردی استفاده خواهیم کرد تا از ظرفیت های بخش خصوصی در این حوزه بیش از پیش بهره مند شویم.

براساس این گزارش، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی چندی پیش با مثبت ارزیابی کردن فضای عمومی کشور گفت: فضای عمومی کشور در حال بهبود است و به واسطه آن سرمایه‌گذاری و تمایل شرکت‌های مختلف کشتیرانی‌ برای رفت و آمد به ایران بسیار افزایش یافته است.

وی با اشاره به ضرورت توسعه گردشگری دریایی کشور اظهارکرد: کاری که خوشبختانه در سازمان بنادر شده توجه به بحث مسافرت دریایی است که در سال‌های اخیر توجه خوبی به این موضوع شده و امیدواریم بتوانیم از این ظرفیت استفاده کنیم زیرا هنوز مردم با این ظرفیت کمتر آشنا هستند و ما باید یک فعالیت تبلیغاتی گسترده‌ای انجام دهیم که مردم با حوزه گردشگری دریایی بیشترآشنا و از آن استفاده کنند.