شماره کارت جهت رزرو 6104337748532692
به نام شرکت احتشام راد بانک ملت
لطفا پس ازواریزوجه شماره پیگیری و تاریخ ورود
و خروج را به شماره 09172020072 پیامک کنید. 
لطفا قبل از واریز وجه با رزواسیون هماهنگی مربوطه را انجام دهید

  • هتل آپارتمان احتشام دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش
  • بهترین تبلیغات ارائه بالاترین کیفیت و تضمین کمترین نرخ اجاره است...
  • دارای سوئیت های یک خواب و دو خواب شیک و دلباز در بهترین موقعیت مکانی در جزیره کیش

جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش تنها دارنده مجوز هتل آپارتمان از سازمان منطقه آزاد کیش اعلام میدارد تمامی سایت هایی که در زمینه اجاره سوئیت با نام مجتمع اقامتی یا هتل آپارتمان فعالیت می نمایند هیچ گونه مجوزی در این زمینه ندارند و کاملا غیر قانونی بوده و اغلب فیلتر هستند.لذا خواهشمند است مسافرین محترم مراقب سواستفاده گران وکلاهبردان باشند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در سه ماهه سوم سال جاری، 652 هزار و 859 مسافر توسط پروازهای داخلی در فرودگاه جزیره کیش تردد داشته اند. از این آمار 337 هزار و 356 نفر مسافر ورودی و 315 هزار و 503 نفر مسافر خروجی هستند. 

همچنین در این مدت فرودگاه بین المللی کیش 6 هزار 95 مسافر خارجی ورودی و 5 هزار 285 مسافر خارجی خروجی داشته است که در مجموعه 11 هزار 380 مسافر خارجی در فرودگاه بین الملل کیش تردد داشته اند. 

در سه ماهه سوم سال 5 هزار و 508 پرواز در مسیرهای داخلی و خارجی از فرودگاه بین المللی کیش نشست و برخاست داشته اند و بیش از 7 هزار 137 تن بار از این فرودگاه جابجا شده است. 

لازم به ذکر است، فرودگاه بین المللی جزیره کیش جزو 5 فرودگاه پر تردد کشور و سالانه پذیرای تعداد زیادی مسافر داخلی و خارجی است.