شماره کارت جهت رزرو 6104337748532692
به نام شرکت احتشام راد بانک ملت
لطفا پس ازواریزوجه شماره پیگیری و تاریخ ورود
و خروج را به شماره 09172020072 پیامک کنید. 
لطفا قبل از واریز وجه با رزواسیون هماهنگی مربوطه را انجام دهید

  • هتل آپارتمان احتشام دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش
  • بهترین تبلیغات ارائه بالاترین کیفیت و تضمین کمترین نرخ اجاره است...
  • دارای سوئیت های یک خواب و دو خواب شیک و دلباز در بهترین موقعیت مکانی در جزیره کیش

جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش تنها دارنده مجوز هتل آپارتمان از سازمان منطقه آزاد کیش اعلام میدارد تمامی سایت هایی که در زمینه اجاره سوئیت با نام مجتمع اقامتی یا هتل آپارتمان فعالیت می نمایند هیچ گونه مجوزی در این زمینه ندارند و کاملا غیر قانونی بوده و اغلب فیلتر هستند.لذا خواهشمند است مسافرین محترم مراقب سواستفاده گران وکلاهبردان باشند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین المللی سازمان منطقه آزاد کیش، در سال جاری در طول سه ماهه پاییز 39 هزار و 293 مسافر از بنادر چارک و لنگه وارد جزیره کیش شدند که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته که آمار ورود مسافر از مسیر دریایی 37 هزار و 982 نفر بوده است رشد 3 درصد ی را نشان می دهد.

در همین مدت 262 هزارو832 تن کالا شامل کالاهای تجاری، لوازم حفاری، مصالح ساختمانی، مواد غذایی، مواد سوختی و کالاهای متفرقه از بنادر داخلی به کیش وارد و 24 هزار و 102 تن کالا از کیش به بنادر داخلی فرستاده شده است.

همچنین در سه ماهه پاییز سال جاری 14 هزار و 866 تن کالا از بنادر خارجی به کیش وارد و یک هزار و 298 تن کالا از بندر کیش به بنادر خارجی صادر شده است.

بر اساس آمارها، در این مدت بندر کیش محل ورود 11 هزار و707 وسیله نقلیه و خروج 11 هزار و 213 خودرو شامل انواع کامیون، ماشین آلات، خودروهای سنگین و سواری بوده است.

همچنین در طول این سه ماه، 56 هزار و 294 مسافر از خدمات شناورهای تفریحی و گشت دور جزیره بهره مند شدند و 342 نفر نیز از بندر کیش به جزیره هندورابی سفر کرده اند که آمار مسافران هندورابی نسبت به سه ماهه پاییز در سال گذشته رشد 28 درصدی را تجربه کرده است.

بندر تجاري كيش در شمال شرقي جزيره واقع شده و با توجه عدم دسترسي به حمل و نقل جاده‌اي، شاهرگ حياتي در حمل و نقل كالا به كيش محسوب مي‌شود.

بندر كيش در حال حاضر داراي 20 پست اسكله عمومي، نفتي، رو-رو و مسافري با ظرفيت پهلو دهي به شناورهاي 6 هزار تن و حداكثر آبخور 5/7–متر در حوضچه شماره یک است. در حوضچه شماره دو دارای اسكله هايی با ظرفيت12 هزار تن با آبخور 5/9–متر است که با تکمیل ساخت اسکله ­های جدید در حوضچه شماره 3، امكان پهلو‌ دهي به شناورهاي 35 هزار تن با آبخور14- متر نیز فراهم خواهد می شود.