شماره کارت جهت رزرو 6104337748532692
به نام شرکت احتشام راد بانک ملت
لطفا پس ازواریزوجه شماره پیگیری و تاریخ ورود
و خروج را به شماره 09172020072 پیامک کنید. 
لطفا قبل از واریز وجه با رزواسیون هماهنگی مربوطه را انجام دهید

  • هتل آپارتمان احتشام دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش
  • بهترین تبلیغات ارائه بالاترین کیفیت و تضمین کمترین نرخ اجاره است...
  • دارای سوئیت های یک خواب و دو خواب شیک و دلباز در بهترین موقعیت مکانی در جزیره کیش

جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش تنها دارنده مجوز هتل آپارتمان از سازمان منطقه آزاد کیش اعلام میدارد تمامی سایت هایی که در زمینه اجاره سوئیت با نام مجتمع اقامتی یا هتل آپارتمان فعالیت می نمایند هیچ گونه مجوزی در این زمینه ندارند و کاملا غیر قانونی بوده و اغلب فیلتر هستند.لذا خواهشمند است مسافرین محترم مراقب سواستفاده گران وکلاهبردان باشند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پس از امضای تفاهم نامه ایران و قطر برای جام جهانی 2022 در دوحه ,قرار است مسئولین فوتبال قطر برای بازدید از امکانات کیش به این جزیره سفر کنند.

کیش میزبان جام جهانی 2022

 

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، با اعلام مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، شیخ حمد آل ثانی رئیس فدراسیون فوتبال قطر به همراه حسن السوادی رئیس کمیته برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، برای بازدید از امکانات جزیره کیش به منظور اجرای بندهای تفاهم نامه به زودی به این جزیره سفر می کنند.

قطر میزبان جام ۲۰۲۲ قصد دارد در تقویت زیرساخت های توریستی کیش اعم از هتل، فرودگاه، اماکن دیدنی و توسعه حمل و نقل دریایی و تقویت زیرساخت های ورزشی با ایران مشارکت داشته باشد. تاریخ سفر آل ثانی و السوادی از سوی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد و فدراسیون فوتبال هم برای حضور این دو مدیر قطری برنامه ویژه ای دارد.