شماره کارت جهت رزرو 6104337748532692
به نام شرکت احتشام راد بانک ملت
لطفا پس ازواریزوجه شماره پیگیری و تاریخ ورود
و خروج را به شماره 09172020072 پیامک کنید. 
لطفا قبل از واریز وجه با رزواسیون هماهنگی مربوطه را انجام دهید

  • هتل آپارتمان احتشام دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش
  • بهترین تبلیغات ارائه بالاترین کیفیت و تضمین کمترین نرخ اجاره است...
  • دارای سوئیت های یک خواب و دو خواب شیک و دلباز در بهترین موقعیت مکانی در جزیره کیش

جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش تنها دارنده مجوز هتل آپارتمان از سازمان منطقه آزاد کیش اعلام میدارد تمامی سایت هایی که در زمینه اجاره سوئیت با نام مجتمع اقامتی یا هتل آپارتمان فعالیت می نمایند هیچ گونه مجوزی در این زمینه ندارند و کاملا غیر قانونی بوده و اغلب فیلتر هستند.لذا خواهشمند است مسافرین محترم مراقب سواستفاده گران وکلاهبردان باشند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انصاری لاری به مبحث مشارکت جزیره کیش با قطر در برپایی جام جهانی ۲۰۲۲ اشاره نمود و عنوان کرد: اگر زیرساخت های کیش بخواهد در پیکارهای جهانی به قطر مساعدت کنند، لازم هست این ابزارها به روز شده و سرمایه گذاری های تازهی اتفاق افتد.

وی عنوان کرد: به سبب اقلیم مشترک و آب و هوا و سرزمینی همانند جزیره کیش با قطر و از سمتی نبود ابزارها قدر کفایت در قطر علی رغم اقدامات بزرگی که در این کشور انجام شده هست، این امکان وجود دارد که بعضی پیکارهای جام جهانی ۲۰۲۲ به مخصوص در حوزه فوتبال در کیش برگزار گردد.

وی عنوان کرد: این ارزشمند لازمه آمادگی ما و سرمایه گذاری تازه هست که اگر در مبحث مشارکت و تفاهم با کشور قطر به توافق قطعی برسیم، این سرمایه گذاری ها هم اتفاق خواهد افتاد .

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش افزود: قطری ها آمادگی خود را در این زمینه اعلام کردند که اگر به توافق پایانی برسیم، هم قطری ها و هم قسمت شخصی سرمایه گذاری خواهند کرد.

وی اهتمام کرد: اگر قرار باشد با قطری ها در جام جهانی مشارکت دارا باشیم با این ابزارها ایده مد دیدگاه تحقق نمی یابد و لازم هست سرمایه گذاری انجام گیرد .

 

اخبار تکمیلی در اینجا