اجاره ماهانه آپارتمان کیش - 4.8 out of 5 based on 5 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اجاره ماهانه آپارتمان در کیش بهتر است یا سالیانه؟

یکی از دغدغه های شهر های بزرگ مانند تهران و اصفهان و ..آلودگی هوا است که امروزه بسیاری برای سلامتی بدن و به دستور پزشک باید دور از آلودگی و آلاینده ها باشند کیش همان شهر پاکیزه با اکسیژن خالص می باشد که سالانه عده بسیاری کیش را به عنوان شهر دوم برای زندگی انتخاب نموده اند .

اما بسیاری  به دلیل مشغولیت های کاری و از این قبیل امکان اقامت کامل در کیش را ندارند ودر سال چندین بار به کیش سفر کرده تا بتوانند از شلوغی و ازدحام و آلودگی به دور باشند و در این جزیره دوست داشتنی به آرامش برسند.خوب مسلما اجاره سالیانه برای چنین افرادی صرفه اقتصادی ندارد چرا که علاوه بر هزینه مبله کردن واحد باید اجاره تمام ماه های سال راپرداخت کنند.

اجاره ماهانه آپارتمان مبله در کیش :

حال میتوانند با اجاره ماهانه آپارتمان مبله در کیش بهترین انتخاب را انجام دهند اجاره آپارتمان های ماهانه نسبت به اجاره روزانه بسیار پایین تر می باشد.اجاره آپارتمان مبله در کیش باتوجه به نوع واحد انتخابی از یک خواب و دو خواب بودن و منطقه آن متفاوت است و معمولا در فصل های پر سفر  که هوا در جزیره کیش بسیار عالی است مثل پاییز و زمستان و بهار قیمتها به مراتب بالاتر میرود و در فصل هایی مثل اواخر بهار و تابستان قیمت پایین می آید.

اجاره ماهانه آپارتمان یک خواب در کیش 

این واحدهای آپارتمانی به طور متوسط در فصل های پربازدید از 12.5میلیون تومان الی 7میلیون تومان (ماه )در فصل های کم بازدید می باشد.

اجاره ماهانه آپارتمان دو خواب در کیش

این واحد های آپارتمانی که به طور متوسط در فصل های پربازدید از 25میلیون تومان الی 12میلیون تومان (ماه )در فصل های کم بازدید می باشد .

اجاره ماهانه ویلا در کیش 

اجاره ویلای دوبلکس شیک مبله کامل دارای تخت در محوطه سبز و میز بیلیارد در فصل های پربازدید 45 میلیون تومان الی 20میلیون تومان (ماه ) در فصل کم بازدید می باشد .

لازم به ذکر است قیمت های اعلامی متغیر بوده و برای اطلاع دقیق با رزرواسیون هماهنگ کنید 

09172020072

09172030072