شماره کارت جهت رزرو 6104337765158199
به نام علی احتشام راد بانک ملت
لطفا پس ازواریزوجه شماره پیگیری و تاریخ ورود
و خروج را به شماره 09172020072 پیامک کنید. 
لطفا قبل از واریز وجه با رزواسیون هماهنگی مربوطه را انجام دهید

  • تخفیفات بهاره آغاز شد از دست ندهید ....به مدت محدود...رزرو آنلاین در www.hotelehtesham.com
  • هتل آپارتمان احتشام کیش دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش
  • بهترین تبلیغات ارائه بالاترین کیفیت و تضمین کمترین نرخ اجاره است...
  • دارای سوئیت های یک خواب و دو خواب شیک و دلباز در بهترین موقعیت مکانی در جزیره کیش

جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش تنها دارنده مجوز هتل آپارتمان از سازمان منطقه آزاد کیش اعلام میدارد تمامی سایت هایی که در زمینه اجاره سوئیت با نام مجتمع اقامتی یا هتل آپارتمان فعالیت می نمایند هیچ گونه مجوزی در این زمینه ندارند و کاملا غیر قانونی بوده و اغلب فیلتر هستند.لذا خواهشمند است مسافرین محترم مراقب سواستفاده گران وکلاهبردان باشند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

در این دوره از جشنواره علاقمندان می توانند با دریافت کارت اعتباری و یا کارت هدیه همتا کیش طلایی پارسیان از شعب بانک پارسیان در سراسر کشور در قرعه کشی های جزیره کیش شرکت کنند.

با دریافت این کارت و پرداخت هزینه ها از طریق این کارت، دارنده همتا کیش طلایی پارسیان در قرعه کشی یک واحد آپارتمان مسکونی در جزیره کیش شرکت داده می شود. همچنین پرداخت هزینه ها از طریق کارتخوان های تجارت الکترونیک پارسیان با هر نوع کارت بانکی شانس برنده شدن یک واحد آپارتمان مسکونی را به خریداران می دهد.

در واقع صاحبان کارت اعتباری همتا کیش طلایی پارسیان می توانند با پرداخت هزینه های جاری خود از طریق این کارت و دستگاه های کارتخوان تجارت الکترونیک پارسیان دو شانس برای برنده شدن منزل مسکونی در جزیره کیش به دست آورند.

در بیستمین جشنواره تابستانی کیش خانواده هایی که از طریق رالی تور به کیش سفر می کنند در قرعه کشی سه دستگاه خودروی پاجرو شرکت داده می شوند.

همچنین هر شب در تالار شهر کیش مبلغ یک میلیون تومان بین رانندگان تاکسی که از دستگاه کارتخوان تجارت الکترونیک پارسیان برای دریافت کرایه و تراکنش های بانکی استفاده می کنند قرعه کشی می شود.

در بیستمین جشنواره تابستانی یک دستگاه خودروی نیسان هم به فروشندگان فروشگاه ها اختصاص یافته که در پایان جشنواره به قید قرعه اهدا می شود همچنین هر شب در تالار شهر کیش مبلغ یک و نیم میلیون تومان جایزه برای فروشنده های فروشگاه ها قرعه کشی می شود.

علاوه بر فروشندگان با تمهیدات انجام شده یکدستگاه خودروی نیسان دیگر نیز برای غرفه داران صاحب دستگاه های کارتخوان تجارت الکترونیک پارسیان پیش بینی شده که بر اساس میزان تراکنش و کسب امتیاز، قرعه کشی و به یکی از غرفه داران خوش شانس کیش که صاحب دستگاه کارتخوان تجارت الکترونیک پارسیان است اهدا می شود.

علاوه براین هدایا هر شب در تالار شهر کیش معادل شش میلیون تومان جایزه غیر نقدی شامل انواع لوازم خانگی قرعه کشی می شود. این جوایز به قید قرعه به خریداران هر نوع کالا و خدمات که از دستگاه های تجارت الکترونیک پارسیان پرداخت های خود را انجام دهند اهدا می شود.

 

“تلفن تماس جهت رزرو سوئیت  :    72 200 20 0917__  72 300 20 0917 ”

کیش ،شهرک صدف ،فاز 2،خیابان هیرمند ، 297 هتل آپارتمان احتشام کیش

سوئیت های بی نظیر در جزیره زیبای کیش

تلفن دفتر : 07644454026