شماره کارت جهت رزرو 6104337765158199
به نام علی احتشام راد بانک ملت
لطفا پس ازواریزوجه شماره پیگیری و تاریخ ورود
و خروج را به شماره 09172020072 پیامک کنید. 
لطفا قبل از واریز وجه با رزواسیون هماهنگی مربوطه را انجام دهید

  • تخفیفات بهاره آغاز شد از دست ندهید ....به مدت محدود...رزرو آنلاین در www.hotelehtesham.com
  • هتل آپارتمان احتشام کیش دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش
  • بهترین تبلیغات ارائه بالاترین کیفیت و تضمین کمترین نرخ اجاره است...
  • دارای سوئیت های یک خواب و دو خواب شیک و دلباز در بهترین موقعیت مکانی در جزیره کیش

جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش تنها دارنده مجوز هتل آپارتمان از سازمان منطقه آزاد کیش اعلام میدارد تمامی سایت هایی که در زمینه اجاره سوئیت با نام مجتمع اقامتی یا هتل آپارتمان فعالیت می نمایند هیچ گونه مجوزی در این زمینه ندارند و کاملا غیر قانونی بوده و اغلب فیلتر هستند.لذا خواهشمند است مسافرین محترم مراقب سواستفاده گران وکلاهبردان باشند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در راستاي برنامه توسعه پايدار و همه جانبه جزيره كيش ساخت پايانه جديد فرودگاه بين المللي اين جزيره كه از آبان 92 آغاز شده است تا شهريور 97 به پايان مي رسد.

طبق برنامه زمانبندي شده روند ساخت اين پايانه تا كنون بيش از 53 درصد پيشرفت فيزيكي داشته است و در حال حاضر در مرحله اجراي عمليات نازك كاري و خريد و نصب تجهيزات برقي، مكانيكي و فرودگاهي است.

بر اساس اين گزارش با توجه به جايگاه جزيره كيش بعنوان قطب گردشگري كشور و ظرفيت ها و قابليت هاي منحصر بفرد اين منطقه آزاد، افزايش ظرفيت پذيرش مسافر در فرودگاه بين المللي كيش يكي از مهم ترين اقدامات زير ساختي در جهت توسعه گردشگري بود. به همين دليل ساخت پايانه جديد فرودگاه بين المللي كيش در سال 92 در زميني به وسعت 90 هزار متر مربع آغاز شد. اين پايانه كه پس از فرودگاه امام خميني دومين پايانه بزرگ فرودگاهي كشور است با مساحت 3760 متر مربع ظرفيت پذيرش سالانه گردشگران در جزيره كيش را به 4 ميليون و 400 هزار گردشگر افزايش خواهد داد.

پايانه فرودگاه بين المللي كيش از لحظ بزرگي دهانه پايانه و پوشش سه لايه سقف، بزرگترين نمونه طراحي و اجرا شده در خاورميانه است. اسكلت و سازه اين بنا فلزي است و وزن كل سازه هاي فلزي آن 10 هزار تن است. پوشش سقف اين پايانه با توجه به بزرگي ابعاد دهانه هاي پايانه ( فواصل ستونهاي بتني ) از نوع سقف سازه فضا كار انتخاب شده است.

پوسته اصلي اين پايانه از 8 ماژول موازي بهم پيوسته تشكيل شده و شامل سقف اصلي، عناصر باربر اصلي ستون هاي بتني و پوشش پيراموني با نماي شيشه اي است. ورودي پايانه شامل 8 درب اصلي جهت ورود و خروج به داخل سالن و 6 گيت خروجي ميباشد. 6 پل هوايي ( ايربريج) براي سوار و پياده شدن مسافران تعبيه شده كه 2 دستگاه آن قابليت اتصال به هواپيماهاي پهن پيكر مانند ايرباس A380 را داراست.

22 كانتر يا پيشخوان هم براي پروازهاي داخلي و 12 كانتر نيز براي پروازهاي خارجي پيش بيني شده است.

دروازه يا گيت هاي بازرسي مسافران و گذرنامه، سالن ترانزيت، رستوران به مساحت 3300 متر مربع، 3 بخش تحويل بار مسافران پروازهاي داخلي و 2 بخش براي پروازهاي خارجي، 5 تسمه نقاله جابجايي بار مجهز به سيستمهاي لازم براي كنترل و انتقال بارهاي خارج از اندازه، تعداد 15 دستگاه پله برقي و 12 دستگاه آسانسور كه 2 دستگاه آن قابليت حمل برانكارد را دارد از ديگر بخش ها و امكانات پايانه جديد فرودگاه بين المللي كيش است.

با توجه به اهميت طراحي يك پايانه زيبا در جزيره كيش به عنوان قطب گردشگري كشور و با هدف القايي درك تفاوت در مولفه هاي عناصر معماري داخلي و ويژگي هاي بصري در ذهن مسافران و تعميم موقعيت جزيره كيش به لحاظ جاذبه هاي گردشگري و قطب توريسم كشور، در طراحي اين پايانه پس از بازيد از پنج پايانه برتر و به روز دنيا و جمع آوري اطلاعات و ويژگي هاي خاص و عوامل تاثيرگذار در ارتقاء كلاس پايانه فرودگاهي و در عين حال بومي سازي و رعايت شئونات و مسادل فرهنگي و الهام گرفتن از فرهنگ و معماري غني كشورمان يك كميته تخصصي متشكل از طراحان صاحب نام، گروه مشاوران طرح و نمايندگان سازمان منطقه آزاد كيش برنامه ريزي و طراحي معماري داخلي عناصر و فضاها و سطوح داخلي ساختمان اين پايانه را بر عهده دارند.

همچنين با توجه به شرايط اقليمي جزيره كيش و براي رفاه بيشتر و تسهيل در تردد ساكنان و گردشگران ، مشاور طرح ساخت پاركينگي زير زميني با ظرفيت 500 خودرو و امكان تردد مسافران از گالريهاي زير زميني و انتقال با آسانسور به داخل سالن پايانه را در دست طراحي دارد.

در محوطه بيروني پايانه نيز فضاي پارك خودروها به صورت رو باز با ظرفيت 1200خودرو طراحي شده است.

سيستم طراحي شده براي نماي پايانه از نظر ويژگي هاي اجرايي و معماري از نوع كرتن وال يا نماي شيشه اي است. در اين نما با توجه به شرايط اقليمي، درجه حرارت و رطوبت محيط و تابش نور شيشه ها 3جداره – سان انرژي استفاده مي شود.

 

“تلفن تماس جهت رزرو سوئیت  :    72 200 20 0917__  72 300 20 0917 ”

کیش ،شهرک صدف ،فاز 2،خیابان هیرمند ، 297 هتل آپارتمان احتشام کیش

سوئیت های بی نظیر در جزیره زیبای کیش

تلفن دفتر : 07644454026