شماره کارت جهت رزرو 6104337765158199
به نام علی احتشام راد بانک ملت
لطفا پس ازواریزوجه شماره پیگیری و تاریخ ورود
و خروج را به شماره 09172020072 پیامک کنید. 
لطفا قبل از واریز وجه با رزواسیون هماهنگی مربوطه را انجام دهید

  • تخفیفات بهاره آغاز شد از دست ندهید ....به مدت محدود...رزرو آنلاین در www.hotelehtesham.com
  • هتل آپارتمان احتشام کیش دارای مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش
  • بهترین تبلیغات ارائه بالاترین کیفیت و تضمین کمترین نرخ اجاره است...
  • دارای سوئیت های یک خواب و دو خواب شیک و دلباز در بهترین موقعیت مکانی در جزیره کیش

جهت اطلاع از آفر های ویژه و نرخ های ارزان نام و ایمیل خود را ثبت نمایید

قابل توجه مسافرین محترم

هتل آپارتمان احتشام کیش تنها دارنده مجوز هتل آپارتمان از سازمان منطقه آزاد کیش اعلام میدارد تمامی سایت هایی که در زمینه اجاره سوئیت با نام مجتمع اقامتی یا هتل آپارتمان فعالیت می نمایند هیچ گونه مجوزی در این زمینه ندارند و کاملا غیر قانونی بوده و اغلب فیلتر هستند.لذا خواهشمند است مسافرین محترم مراقب سواستفاده گران وکلاهبردان باشند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کشتی بزرگ اقیانوس پیمای سانی که درحال حاضر علاوه برکیش یکی از ظرفیت های خوب کشور در توسعه گردشگری دریایی محسوب می شود و بسیاری از ارگانهای مرتبط با حوزه دریا وگردشگری درتدارک برنامه ریزی گسترده برای بهره برداری از این پتانسیل ارزشمند هستند با برنامه ریزیهای انجام شده چهارشنبه 6 اردیبهشت عازم سومین سفر خود به مقصد جزیره قشم است.

این کشتی بزرگ اقیانوس پیما که تجربه جدیدی برای ایرانیان از سفرهای دریایی است تاکنون با استقبال خوب شهروندان و گردشگران مواجه شده است.

کشتی بزرگ مسافری تفریحی سانی قراراست ساعت 17 چهارشنبه 6 اردیبهشت از بندر تجاری کیش حرکت خود را آغاز کند و در طول سفر مسافران می توانند از امکاناتی که برای تفریح و سرگرمی آنان فراهم شده بهره ببرند.

برای اولین بار کنسرت هنرمند مطرح کشورمان رضا صادقی که به همراه گروه ارکستر خود به صورت زنده بر روی عرشه کشتی برنامه اجرا می کنند این سفر را به تجربه ای خاطره انگیز برای مسافران کشتی سانی تبدیل می کند.

صرف شام در رستوران زیبای کشتی، امکان خرید از فروشگاه، تماشای تلویزیون، قدم زدن برروی عرشه کشتی و تماشای آرامش دلنشین دریا، استفاده ازکافی شاپ واقامت در اتاقهای هتل کشتی، گوشه ای از امکانات جالب کشتی اقیانوس پیمای سانی برای مسافرانش است.

سانی پس از طی 225 کیلومتر حدود ساعت 6 صبح پنج شنبه 7 اردیبهشت در بندر کاوه قشم پهلو می گیرد و با برنامه ریزیهای انجام شده مسافران پس از صرف صبحانه در کشتی در قالب تور از نقاط دیدنی جزیره قشم بازدید می کنند و برای صرف ناهار به کشتی باز می گردند تا پس از استراحتی کوتاه سری هم به بازارهای جزیره قشم بزنند.

کشتی اقیانوس پیمای سانی ساعت 22 پنج شنبه 7 اردیبهشت قشم را به مقصد جزیره کیش ترک می کند تا ساعت 10 صبح جمعه 8 اردیبهشت در بندر تجاری کیش پهلو بگیرد.

البته در سفر برگشت نیز در طول مسیر برنامه های تفریحی مانند اجرای کنسرت و امکانات پذیرایی و صرف شام برای مسافران تدارک دیده شده است.

قیمت بلیت سفر به کشتی سانی که شامل ایاب و ذهاب با کشتی اقیانوس پیما، صرف صبحانه، ناهار و شام، اقامت در هتل کشتی، استفاده از کنسرت و برنامه های تفریحی است برای هر نفر معادل پانصد هزار تومان است.

علاقمندان می توانند برای خرید بلیت کشتی بزرگ اقیانوس پیمای سانی به شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش مراجعه کنند و یا با تلفن های 09333928020 ، 09334929020 و 07644423551 تماس بگیرند

 

 

“تلفن تماس جهت رزرو سوئیت  :    72 200 20 0917__  72 300 20 0917 ”

کیش ،شهرک صدف ،فاز 2،خیابان هیرمند ، 297 هتل آپارتمان احتشام کیش

سوئیت های بی نظیر در جزیره زیبای کیش

تلفن دفتر : 07644454026